Technologie i rozwiązania Informatyczne
biuro@quickpc.pl
tel: 798-367-814

O nas

Dane firmy :

QuickPC.pl
Leopolda 15
40-189 Katowice
Nip: 954-159-84-33
Regon 278091205

 

QuickPC.pl  -   To komputery dla firm i użytkowników domowych – proste maszyny ‚biurkowe’, wydajne stacje robocze i komputery dla zaawansowanych graczy.  Prowadzimy również profesjonalny serwis komputerów stacjonarnych, laptopów i szeroko rozumianej elektroniki użytkowej.  W każdej dziedzinie naszej działalności stawiamy na indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm.

 

Współpracując z nami możesz mieć pewność że otrzymasz sprzęt najwyższej jakości w najniższej cenie.

Jak to robimy ?

Budowane przez nas komputery są szyte na miarę potrzeb naszych klientów, takiego komputera nie znajdziesz w sklepie detalicznym czy markecie. Przystosowujemy komputer do zadań które chcesz mu powierzyć , dzięki temu nie znajdą się w nim komponenty które będą dla Ciebie zbędne, to ma bardzo duży wpływ na cenę i komfort użytkowania.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, pomożemy Ci w wyborze odpowiednich komponentów. Nie skupiamy się tylko na sprzedaży ! – po zakupie możesz liczyć na pomoc i wsparcie techniczne.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami w kraju, dzięki temu możemy przygotować każdą konfiguracje w każdej ilości, w bardzo krótkim czasie. Stosowane przez nas komponenty pochodzą od największych i uznanych producentów – INTEL, AMD, ASUS, GIGABYTE. O jakości naszych komputerów może świadczyć wydłużona do 3 lat gwarancja na najważniejsze podzespoły i dożywotnia na wszystkie zastosowane w naszych komputerach pamięci !

Kontakt

QuickPC.pl - To komputery dla firm i użytkowników domowych – proste maszyny ‚biurkowe’, wydajne stacje robocze i komputery dla zaawansowanych graczy. Prowadzimy również profesjonalny serwis komputerów stacjonarnych, laptopów i szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. W każdej dziedzinie naszej działalności stawiamy na indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm.

Technologie i rozwiązania Informatyczne

QuickPC.PL

ul. Leopolda 15

40-189 Katowice

e-mail: biuro@quickpc.pl

tel: 798-367-814

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl